Zbiórki

Na cotygodniowych zbiórkach drużyny spotykamy się w celu wspólnego spędzenia czasu na zabawie, nauce i integracji. Najczęściej miejscem naszych spotkań jest harcówka "Ostoja", która znajduje się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy (wejście od frontu) . Czasem zbiórki odbywają się też w moszczenickim lesie, ale o tym informujemy na poprzedniej zbiórce i na stronie internetowej. Zbiórki zaczynają się o 17.00 i trwają około dwóch godzin. Zbiórek nie ma w wakacje oraz gdy drużyna wyjeżdża na rajdy, biwaki (wtedy umieszczamy informacje na stronie).

Jeśli masz 10 - 16 lat, jesteś (lub chcesz być) pozytywnie zakręcony/a i szukasz pomysłów na aktywne i ciekawe spędzenie czasu, nie może cię wśród nas zabraknąć! Przyjdź w najbliższy piątek o 17.00 do harcówki i poczuj smak braterstwa i przygody! ;-)

Jeśli już jesteś harcerzem, zawsze będziesz mile widzianym gościem na naszej zbiórce.

Podsumowując: (prawie) każdy piątek godzina 17.00 - harcówka "Ostoja" w GOK-u w Moszczenicy - nie może cię zabraknąć!

Zbiórki zastępów

Zastępy to małe grupy, na które dzieli się drużyna. One również spotykają się na zbiórkach, aby ćwiczyć zdobyte umiejętności przez zabawę i zacieśniać przyjaźnie. W naszej drużynie działają  dwa zastępy:

• Lisice (zastęp żeński, zastępowa: och. Julia Oleksiewicz)
  • Orły (zastęp męski, zastępowy: dh. Arek Tomczyk)

Aby dowiedzieć się, kiedy dany zastęp ma zbiórkę, skontaktuj się z zastępowym lub z kimś z kadry drużyny.