Nasza kadra

Jesteśmy drużyną harcerską działającą nieprzerwanie od 1992 roku jako 86 Piotrkowska Drużyna Harcerska "KNIEJA" im. Stefana Karaszewskiego. Należymy do Związku Harcerstwa Polskiego. W naszych szeregach znajdują się uczniowie szkół gminy Moszczenica. Działamy w I Środowiskowym Szczepie Harcerskim "MATECZNIK" im. Józefa Grzesiaka "Czarnego". Podlegamy pod Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski.

Działamy przy Gminnym Ośrodku Kultury w Moszczenicy (ul. Dworcowa 16A, tel. 44 61 69 454)

Nasza Kadra

Drużynowy