Dla rodziców

Związek Harcerstwa Polskiego jest największą, liczącą 125 tys. członków, organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży w Polsce. Od ponad stu lat głównym celem działania Związku jest wspieranie wychowania harcerek i harcerzy - stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju człowieka.

Związek Harcerstwa Polskiego jest ogólnopolskim, patriotycznym stowarzyszeniem, należącym do światowego ruchu skautowego. ZHP jest organizacją otwartą i apolityczną. Wychowuje młodych ludzi na prawych, aktywnych i odpowiedzialnych obywateli w duchu wartości zawartych w Prawie Harcerskim.

Jak można nas wesprzeć?

Wspomóc drużynę można na wiele sposobów. Podczas swojej działalności korzystamy z różnych usług - na przykład na biwak musimy jakoś dojechać, coś jeść, mieć materiały programowe. I właśnie tu przyda się Państwa pomoc.

Innym rodzajem pomocy jest przekazanie 1% swojego podatku na 86 PDH "Knieja". Dzięki temu, na obozie moglibyśmy spać pod nowymi namiotami, lub cena obozu byłaby niższa. 1% krok po kroku <-KLIKNIJ!

Kontakt

Na wszystkie pytania odpowiedzi należy szukać u drużynowego lub przybocznych. Można skontaktować się z nami telefonicznie (patrz: O nas i naszej kadrze), lub przyjść po piątkowej zbiórce do harcówki.